! הזדמנות עיסקית באיזור המגורים שלך

Be a Husse Franchise

הצטרף לארגון המצליח שלנו והתחל ללבוש אדום!
הוסה החה את פעילותה בשנת 1987 בשטוקהולם וכיום זהו המותג המוביל במשלוחים הביתה  של מוצרי כלבים, חתולים וסוסים וזאת תחת מותג משלו באירופה ובעולם. אנו פועלים כיום ביותר מ- 52 מדינות עם מעל ל- 2000 זכיינים המספקים מדי יום ללקוחות ללא עלות נוספת את המוצרים שלנו. ההובלה שלנו מתבצעות באמצעות הזכיינים שלנו. העסק מבוסס על שירות המקל באופן משמעותי  על הלקוחות שבבעלותם חיות מחמד. בעזרתנו, בעלי חיות המחמד אינם צריכים לסחוב שקים כבדים, חוסכים זמן חניה וקונים באופן שוטף מוצרים באיכות הגבוהה  ביותר. הלקוחות שלנו יכולים להזמין באופן מקוון, אימייל או טלפון, וואטסאפ וכיו"ב והזכיינים והמפיצים שלנו יביאו לכם את המוצרים בזמן ובמקום שיתאים לכם. קונספט המאסטרים והזכיינים הוכיח את עצמו ופועל בכל העולם.מאז תחילת הפעילות מעל 30 שנה, פעילות הוסה גדלה בכ- 25% לשנה. גילינו ופיתחנו שווקים חדשים ואנו לוקחים נתח שוק גדול יותר במגזר ההולך וגדל של מוצרי הכלבים, החתולים והסוסים. ללא קשר של להבדלים גלובלים וכן הבדלי תרבות או צריכה.


Join Husse as Franchisee
 

 אנו מקווים כי תיאור זה ייתן לכם תמונה כוללת ורחבה של של הוסה. אל תהססו לפנות אלינו ישירות בטלפון או בדואר אלקטרוני ואנו נספר לכם יותר עלינו.
 

אנו מחפשים כל הזמן שותפים חדשים
כעת אנו מחפשים אנשים חיוביים  שיש להם את הרצון לנהל עסק משלהם.  שרוצים להיות חלק משרשרת זכיינות מצליחה ושתהיה  להם הזדמנות להקים עסק משלהם באופן מקומי. המערכת שלנו מאפשרת יעילות, עלויות נמוכות, זמן ניהול מינימלי ואחריות אישית. אנו מציעים לכם את ההזדמנות להקים פעילות מקומית משלך, עם אותם יתרונות כמו חברה גלובלית. צרו קשר בכדי לבדוק האם ישנם איזורים פנויים עבורכם.

 

מי מתאים להיות זכיין של הוסה?
הפרופיל הטיפוסי של זכיין של הוסה הוא בדרך כלל של אנשים שיודעים למכור ושיש להם גישה בסיסית או הכרות עם חיות מחמד.מעל הכל ומכיוון שהוסה מבוסס על שיווק אישי של "אדם לאדם" את ואתה צריכים להנות מלהיות בשטח. בזמן שאתם כזכיינים מפעילים ומפתחים את העסק המקומי שלכם ודרכי העבודה שלכם-  אתם גם עוזרים לשפר את ביצועי הארגון ואת פיתוחו. אנו  כמובן נעזור לכם כזכיינים חדשים להתחיל לגדול להתפתח. אתם תקבלו  מבוא בסיסי והדרכה שוטפת הכוללת תמיכה במוצרים, תזונה, מערכת IT, מושגים שונים, מכירות, שיווק, ארגון אירועים מקומיים ועוד.

 

מייל : info@husse.co.il

 

 


 

 
י.ג.ע ניהול בע"מ     ח.פ 514590819  חיים לבנון 21 תל-אביב  מיקוד 6997526 טלפון  03-6417979
Scroll