מערכת החיסון

מערכת החיסון

קרוטנואידים לחסינות מיטבית.

קרוטנואידים הם נוגדי חמצון. מוצרי הסופר פרימיום של Husse מכילים רמות גבוהות של לוטאין ובטא-קרוטן. לפיגמנטים הצמחיים הטבעיים הללו פעילות אנטי-אוקסידנטית בתא הגוף. לצד קרוטנואידים זה גם מעורר ומגביר את מערכת החיסון. מחקרים הראו כי קרוטנואידים מעודדים את חסינות החומר ומחסנים תיווך תאים.

חסינות הומורלית היא ההיבט של חסינות המתווכת על ידי נוגדנים מופרשים. נוגדנים מופרדים נקשרים לאנטיגנים על פני השטח של חיידקים פולשים (כמו נגיפים או חיידקים), המסמנים אותם להשמדה. חסינות הומורית נקראת כזו, מכיוון שהיא כוללת חומרים שנמצאים בהומרה, או בנוזלי גוף. המונחים נוגדן ואימונוגלובולין משמשים לעתים קרובות להחלפה. הם נמצאים בנוזלי הדם והרקמות, כמו גם בהפרשות רבות. במבנה הם חלבונים כדוריים או כדוריים גדולים בצורת Y. ביונקים ישנם חמישה סוגים של נוגדן: IgA, IgD, IgE, IgG ו- IgM. כל מעמד אימונוגלובולינים שונה בתכונותיו הביולוגיות והתפתח להתמודד עם אנטיגנים שונים. נוגדנים מסונתזים ומופרשים על ידי תאי פלזמה שמקורם בתאים של לימפוציט B (תא B) של מערכת החיסון.

חסינות בתאים היא תגובה חיסונית שאינה כוללת נוגדנים אלא כרוכה בהפעלה של מקרופאגים של תאי דם לבנים, תאי רוצחים טבעיים (NK), לימפוציטים ציטוטוקסיים T ספציפיים לאנטיגן ושחרור של ציטוקינים שונים בתגובה לאנטיגן. .

3 פריטים

לעמוד

רשת רשימה

VALP MINI

ואלפ מיני

מזון סופר פרימיום שפותח במיוחד לגורים מגזעים קטנים ...
85.00 ₪
VALP MAXI

ואלפ מקסי

מזון סופר פרימיום שפותח במיוחד עבור גורים מגזעים גדולים ...
DIGEST

דיגסט

מזון סופר פרימיום על בסיס כבש ואורז המכיל מרכיבים איכותיים לעיכול מושלם ומת...
310.00 ₪

3 פריטים

לעמוד

רשת רשימה

 
י.ג.ע ניהול בע"מ     ח.פ 514590819  חיים לבנון 21 תל-אביב  מיקוד 6997526 טלפון  03-6417979
Scroll